Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmakologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzityBrno, Bohunice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Kontaktní údaje:

Kamenice 753/5
62500 Brno, Bohunice

 
Telefon: +420549493070, +420549496526
E-mail: rblablo@med.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Podporujeme rozvoj znalostí. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Poskytujeme i bakalářské studium. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMPS a.s.

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku