Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmakologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzityBrno, Bohunice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Kontaktní údaje:

Kamenice 753/5
62500 Brno, Bohunice

 
Telefon: +420549493070, +420549496526
E-mail: rblablo@med.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fakulta vojenských technologií

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BIBS – vysoká škola

Nabízíme bakalářské a magisterské programy, manažerské studium MBA a DBA. Soukromá vysoká škola poskytuje ucelené portfolio ekonomicko manažerských a právnicky orientovaných studijních programů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMPS a.s.

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Poskytujeme i bakalářské studium. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku