Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládežeŽdánice

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost je pro nás důležitá. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ve všem vám poradíme. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice vzdělávání má. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb.

Kontaktní údaje:

Sokolská 525
69632 Ždánice

 
Telefon: +420518633015
E-mail: ddm.zdanice@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Důvěřujte naší serioznosti. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času, Hodonín

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městský dům dětí a mládeže Kojetín

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Vyškov

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Poradenství je také náplní naší práce. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku