Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládežeOlomouc

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Kontaktní údaje:

17. listopadu 1034/47
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585223233
E-mail: ddm@ddmolomouc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městský dům dětí a mládeže Kojetín

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum - dům dětí a mládeže

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Poskytujeme odbornou znalost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Důvěřujte naší serioznosti. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Orion Němčice nad Hanou

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku