Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládežeOlomouc

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Kontaktní údaje:

17. listopadu 1034/47
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585223233
E-mail: ddm@ddmolomouc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městský dům dětí a mládeže Kojetín

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportcentrum - dům dětí a mládeže

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Poskytujeme odbornou znalost. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Důvěřujte naší serioznosti. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Orion Němčice nad Hanou

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Uničov

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. U nás můžete využít možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku