Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Pod StřechouRokytnice nad Jizerou

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání.

Kontaktní údaje:

Horní Rokytnice 467
51244 Rokytnice nad Jizerou

 
Telefon: +420481522189
E-mail: ddm.rokytnice@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Vikýř

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium. Tesařům nabízíme potřebné vzdělání. Přihlaste se do našeho oboru a věnujte se architektuře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko volného času dětí a mládeže Semily

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás je ochota vždy zaručena. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku