Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Radka HanákováPraha, Stodůlky

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Zajišťujeme různé sportovní služby. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky našeho velkoobchodu. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni.

Kontaktní údaje:

Ohradské náměstí 1628/7a
15500 Praha, Stodůlky

 
Telefon: +420602802411
E-mail: radka@bodyart.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kamila Šebíková

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Zabýváme se poskytováním celé řady služeb pro organizaci soustředění. Vyzkoušejte náš kvalitní sportovní trénink. Poskytujeme služby a poradenství při pořádání soutěží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Solárium Fitness BBC

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš tým vám poskytne poradenství ve sportovním prostředí. Vřele doporučujeme využít služeb našeho solária. Odborně provádíme různé masáže. Naše fitness si určitě oblíbíte. Doporučujeme využít našich služeb zaměřených na relaxaci a uvolnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mixfit

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Díky našim tréninkům si zlepšíte kondici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Family Fit

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Orientujeme se zejména na poradenství ve sportovním prostředí. U nás si můžete užít příjemnou masáž. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku