Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fit club VitalitaPlzeň

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů.

Kontaktní údaje:

Rabštejnská 1596/14
32300 Plzeň

 
E-mail: vitalita@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jarmila Weinerová - aerobik

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. V našem fitness si můžete zlepšit kondici. Zaměřili jsme se na relaxaci a uvolnění našich zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fit Club Veronika

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Mezi služby, které nabízíme, patří také výživové poradenství. Jestliže si chcete odpočinout i pořádně zacvičit, využijte naší nabídku víkendových pobytů. Nabízíme velký výběr sportovních dovolených. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KAerobic

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aerobic Club Plzeň

Jsme společnost, která nabízí sportovní služby. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme výlety za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku