Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ilona Továrková - Aerobik centrumBrno

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Nabízíme tipy na výlety po okolí. Našim zákazníkům nabízíme možnost sestavení účinného tréninku. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Pro milovníky sportu pořádáme různé sportovní dovolené. Spokojení klienti se rádi vrací do našeho fitness.

Kontaktní údaje:

Skřivanova 342/12
60200 Brno

 
E-mail: info@studiomusa.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Majda agency, spol. s r.o.

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nenechte si ujít zajímavé výlety, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AEROBIC STUDIO Petry Moudré

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Máme pro vás tipy na výlety po okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Body Gym, s.r.o.

Zabýváme se vším okolo sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů. Pro příznivce sportu nabízíme víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Richard Štěpánek - Aerobik centrum

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku