Nepřehlédněte

Lékárna OázaTřinec, Staré Město

Jsme specialisté na on-line prodej zdravotních potřeb. Náš on-line nákup zboží vám ušetří mnoho času, který již nemusíte trávit v dlouhých frontách. Nabízíme čaje, které jsou již po mnoho let oblíbené a známé svými skvělými účinky.

Kontaktní údaje:

1. máje 17
73961 Třinec, Staré Město

 
Telefon: +420558997213, +420558997219
E-mail: e-shop@lekarna-oaza.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lekarnasvjosefa.cz

Nakupte u nás v ověřeném obchodě zdravotních potřeb. V naší nabídce naleznete různé druhy sypaných i porcovaných čajů. Námi nabízené bylinné přípravky vám poslouží jako účinný prostředek proti různým nemocem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lekarnaavicena.cz

U našeho prodeje zdravotních potřeb si klademe za cíl kvalitní a cenově dostupné zboží vámi požadovaného charakteru. Stále pro vás doplňujeme nové druhy čajů . Naše přípravky na hubnutí vás dostanou do kondice. Pokud se cítíte unaveni, nebo podrážděni, obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem vhodných vitamínů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lekarnagalenica.cz

Specializiujeme se především na prodej kvalitních zdravotních potřeb. Naleznete u nás ochotu vyjít svým zákazníkům vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Na naši on-line prodejně využijte na vybrané produkty nižších cenových relací a výhodných akcí. Náš prodej zdravotních potřeb je velmi seriozní. S čaji dodanými od nás přijdete na chuť nápoji, který patří mezi jeden z nejstarších na světě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku