Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Svobodná internetová TV www.webvize.czPraha 7

Naše firma disponuje velkým množstvím vybavení pro technické zajištění akce v případě nepřízně počasí. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše vysílání má velký dosah. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video.

Kontaktní údaje:

Ovenecká
17000 Praha 7

 
E-mail: webvize@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Regionální televize CZ s.r.o.

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. S podrobnostmi ohledně možnosti dopravy se obraťte na nás, rádi vám je poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Film +

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku