Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kabelová televize CZ, s.r.o.Česká Třebová

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Kontaktní údaje:

Nádražní 115
56002 Česká Třebová

 
Telefon: +420465539103
E-mail: info@ktct.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AnSat - TKR, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na netradiční reklamní činnost. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Horák Comercs

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Na všechny vaše otázky ohledně situace ve světě vám odpoví naše zpravodajství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OIK TV, s.r.o.

Dovolte nám, abychom vám mohli nabídnout pomoc s reklamní činností. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Naše mediální služby se postarají o propagaci vašeho festivalu. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin. Díky našim skrytým titulků již nepřijdete o nic z děje probíhajícího na obrazovce. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kabelová televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku