Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CIS - Air International, spol. s r.o.Zlín

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Můžeme pro Vás zajistit nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. V rámci našich služeb ručíme za serioznost. V oblasti dopravy a přepravy víme, jak je rychlost důležitá. Nabízíme silniční přepravu za výhodné ceny. Ochotně překvapíme vaše náklady. Služby letecké dopravy a přepravy jsou další z našich činností.

Kontaktní údaje:

Okružní 4734
76005 Zlín

 
Telefon: +420577144283

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Letiště Kroměříž-letečtí dopravci

Jsme poskytovatelé cestovních služeb včetně autodopravy. Pro naši společnost je serioznost samozřejmostí. Zaměstnanci naší společnosti mají velké znalosti v oblasti osobní přepravy. Naše přepravní firma Vás doveze kamkoliv. V oblasti dopravy a přepravy u nás najdete pouze kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TB Invest Group, spol. s r.o.

Specializujeme se na profesionální autodopravu s prověřenými řidiči. Věnujeme klientům maximální péči s důrazem na rychlost dopravy. Můžete se spolehnout na naše znalosti, které v oblasti dopravy a přepravy máme. Ochota je prioritou našeho jednání. Za vaši důvěru nabízíme seriózní a profesionální služby. Ti, co využili silniční dopravu s námi, byli maximálně spokojeni. Přinášíme také služby letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CK SOUČEK, s.r.o.

Nabízíme vám své kompletní služby v oboru autodopravy. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivou dopravu a přepravu. Jsme firma, která dbá na spolehlivost při autobusové dopravě. Zařídíme pro Vás služby letecké dopravy a přepravy. V rámci mezinárodní dopravy se stále zdokonalujeme. Zajistíme Vám odvoz až k Vašemu ubytování. Objednejte si u nás přepravu zájezdu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svatopluk Kuča

S autodopravou si vždy poradíme. Naše rychlost je výjimečná. Ochotně dovezeme váš náklad kamkoli si budete přát. Zabýváme se silniční přepravou v rámci našich služeb. Seriozní služby jsou pro nás dobrou vizitkou. Máme odborné znalosti v oboru dopravy. V dopravě a přepravě se zaměřujeme na kvalitu služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku