Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Státní okresní archiv PřerovPřerov VIII-Henčlov

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr.

Kontaktní údaje:

Sokolů 193/1
75002 Přerov VIII-Henčlov

 
Telefon: +420581205024, +420581202198
E-mail: podatelna@pr.archives.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Státní okresní archiv Kroměříž

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Archiv Univerzity Palackého v Olomouci

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Ve všem vám poradíme. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Státní okresní archiv Prostějov

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Státní okresní archiv Olomouc

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Podporujeme rozvoj znalostí. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku