Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Miroslava Klapková, - Tenisový kurtÚstí nad Labem

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Pomůžeme s organizací vašich výletů. S naší saunou budete nadmíru spokojeni. Různé sportovní disciplíny můžete praktikovat na našem hřišti.

Kontaktní údaje:

Štursova 362/71
40001 Ústí nad Labem

 
E-mail: tjsvah@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jana Borovková - Tenisové kurty

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Můžete bez obav využít našich služeb. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Viamont Lawn Tennis Club

Zabýváme se vším okolo sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ruli tenis

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tenis club Ústí nad Labem

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku