Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ShineBean, o. s.Litoměřice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Vaší jistotou je naše serioznost. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Přijďte k nám na kuželky.

Kontaktní údaje:

Osvobození 839/19
41201 Litoměřice

 
E-mail: contact@shinebean.org

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení pro úštěckou synagogu a hřbitov

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Vaší jistotou je naše serioznost. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká asociace taijiquan, o.s.

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení pro zdraví, sport a prosperitu

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum pro rodinu

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku