Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří KantorFulnek

S autodopravou naší firmy rozhodně neprohloupíte. Ochota je naší samozřejmostí. Naprosto seriózní jednání je pro nás zásadní vlastností. V rámci našich služeb zajišťujeme také silniční dopravu a přepravu. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, kvalita služeb a v neposlední řadě i rychlost dodání a dodržení termínů. Nabízíme služby naší autobusové dopravy k různým účelům. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě.

Kontaktní údaje:

nám. Komenského 8
74245 Fulnek

 
Telefon: +420556740972
E-mail: kantor.jiri@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miloslav Březovský

Naše firma považuje za nejdůležitější službu autodopravu. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Naše společnost zastává stabilní pozici na trhu díky silnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností. U nás se dočkáte pouze ochotného přístupu a kvalitních služeb. Realizujeme spolehlivou autobusovou dopravu. Naše firma se zaměřuje na autobusovou dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Karla Ryšková

Věnujeme se kvalitní autodopravě. Využijte našich služeb, vstřícnosti a ochoty našich zaměstnanců. V dopravě se zaměřujeme hlavně na rychlost. Poskytujeme také spolehlivou autobusovou dopravu. Nezapomínáme ani na autobusovou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Stříteský-Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava

Poskytujeme služby autodopravy. Kvalita a spokojenost je naším cílem. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Na požádání Vám zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy. Náš tým odborníků pro vás zajistí mimořádně kvalitní služby zaměřené na oblast vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Firma Pavel, s.r.o.

V oblasti autodopravy poskytujeme ty nejlepší služby. Nabízíme vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Neváhejte vyzkoušet naši nákladní přepravu. S naší mezinárodní dopravou budete maximálně spokojeni. Jsme tou správnou volbou v oblasti dopravy pro zájezdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku