Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří PindurKarviná-Mizerov

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. V dopravě a přepravě bychom rádi vyzdvihli naše služby v silniční oblasti. V oboru dopravy a přepravy jsme opravdu znalci. Nabízíme spolehlivou službu autobusové dopravy. Rádi pro Vás zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Na Kopci 2161/75
73401 Karviná-Mizerov

 
E-mail: jiri.pindur@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autobusová doprava Václav Turčín

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. Naše firma se specializuje na kvalitní silniční dopravu a přepravu. Naše společnost disponuje při dopravě velkou ochotou. Pro firmy i samostatné osoby zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu. Poskytujeme služby v oblasti autobusové dopravy. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Adámek Adam

Máme zkušený tým pracovníků v oblasti naší autodopravy. S naší dopravou máte záruku spolehlivosti a rychlosti. Bezpečná a efektivní silniční doprava je naší prioritou. Naše ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. V oblasti dopravy máme široké znalosti nabyté dlouhodobou činností. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Haltof TRANSIT Expres

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vítězslav Kolář Autodoprava

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Pracujeme na zvyšování kvality. Garantujeme Vám nadstandardní rychlost jednání. Rádi pro vás zajistíme spolehlivé služby v oblasti autobusové dopravy. Poskytneme Vám služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku