Nepřehlédněte

Jiří PindurKarviná-Mizerov

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. V dopravě a přepravě bychom rádi vyzdvihli naše služby v silniční oblasti. V oboru dopravy a přepravy jsme opravdu znalci. Nabízíme spolehlivou službu autobusové dopravy. Rádi pro Vás zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Na Kopci 2161/75
73401 Karviná-Mizerov

E-mail: jiri.pindur@tiscali.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Haltof TRANSIT Expres

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobusy Vřesina, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Naše dopravní služby vynikají svou rychlostí a spolehlivostí. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby autobusové dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajišťujeme rovněž vnitrostátní přepravu různých zásilek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Adámek Adam

Máme zkušený tým pracovníků v oblasti naší autodopravy. S naší dopravou máte záruku spolehlivosti a rychlosti. Bezpečná a efektivní silniční doprava je naší prioritou. Naše ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. V oblasti dopravy máme široké znalosti nabyté dlouhodobou činností. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Ševčík Autodoprava

Jsme specialisté na autodopravu. Nabízíme komplexní přepravní služby díky dlouholetým znalostem v tomto oboru. Využijte naši kvalitní dopravu. Využijte našich služeb, vstřícnosti a ochoty našich zaměstnanců. Potřebné zboží přepravíme, dopravíme rychle. Realizujeme spolehlivou autobusovou dopravu. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku