Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ČSAD Karviná, a.s.Karviná

Zajistíme plynulou a bezpečnou autodopravu na jakoukoli vzdálenost. Jednou z našich nejvýznamnějších kvalit je ochota. Spolehněte se na naši znalost v oblasti dopravy a přepravy. Našim kvalitním službám neodoláte. Naše známá serioznost je skvělou reklamou. Poskytneme Vám služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Bohumínská 1876/2
73506 Karviná

 
Telefon: +420596382111
E-mail: palovaj@csad-kia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bohumil Slowik, přeprava osob

Sjednejte si u nás také služby v oblasti autodopravy. Naše služby jsou postavené především na jejich kvalitě. Naše osobní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Na naši kamionovou dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme cenově přijatelnou mezinárodní dopravu a přepravu. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Spolehněte se na naši přepravu k ubytování. Naše dopravní společnost Vám zajistí i celý zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Adámek Adam

Máme zkušený tým pracovníků v oblasti naší autodopravy. S naší dopravou máte záruku spolehlivosti a rychlosti. Bezpečná a efektivní silniční doprava je naší prioritou. Naše ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. V oblasti dopravy máme široké znalosti nabyté dlouhodobou činností. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobusy Vřesina, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Naše dopravní služby vynikají svou rychlostí a spolehlivostí. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Můžeme pro Vás zajistit služby autobusové dopravy a přepravy. Sjednejte si u nás také služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajišťujeme rovněž vnitrostátní přepravu různých zásilek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Ševčík Autodoprava

Jsme specialisté na autodopravu. Nabízíme komplexní přepravní služby díky dlouholetým znalostem v tomto oboru. Využijte naši kvalitní dopravu. Využijte našich služeb, vstřícnosti a ochoty našich zaměstnanců. Potřebné zboží přepravíme, dopravíme rychle. Realizujeme spolehlivou autobusovou dopravu. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku