Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiří Vašut(u Vrbna pod Pradědem)

Naše společnost zajišťuje kvalitní autodopravu. Rychlost naší dopravy do blízka i dálavy. Provozujeme silniční dopravu a přepravu. Co se týče dopravy a přepravy, serióznost je pro naši firmu prvním krokem k dobré spolupráci. Naše firma vyniká znalostí dopravního trhu. Pro naše zákazníky máme připraveny služby vnitrostátní dopravy.

Kontaktní údaje:

Ludvíkov 15
79326 (u Vrbna pod Pradědem)

 
E-mail: busvasut@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Evžen Dostál - Sport-turist-bus

Naše firma se zabývá profesionální autodopravou. Pokud hledáte kvalitu v oblasti dopravy a přepravy, využijte našich služeb. Znalost je naše deviza. Ochotu ocení každý, kdo s námi spolupracuje. Sjednejte si u nás také služby v oblasti autobusové dopravy. Naše firma se zaměřuje na autobusovou dopravu. Díky naší profesionalitě a kvalitě nabízených služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy máme řadu spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Moťka- Autobusový dopravce

Jsme profesionální společnost zabývající se autodopravou. Díky naší serióznosti budete z našich služeb nadšení. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti silniční přepravy. Provozujeme bezpečnou autobusovou dopravu. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Klement - Autodoprava

V našem širokém rozsahu služeb naleznete autodopravu. Nabízíme služby naší autobusové dopravy k různým účelům. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autobusové přepravy. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na osobní přepravu. Jsme specialisté na přepravu zájezdů. Pokud potřebujete rychle odvést, zavolejte si naše taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Szkipala - Zájezdoví a najímaní dopravci

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Zajišťujeme mimo jiné i silniční přepravu a dopravu. Klademe důraz především na znalost dané problematiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Jsme zárukou spolehlivosti a kvality služeb spojených s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku