Nepřehlédněte

Jiří Vašut(u Vrbna pod Pradědem)

Naše společnost zajišťuje kvalitní autodopravu. Rychlost naší dopravy do blízka i dálavy. Provozujeme silniční dopravu a přepravu. Co se týče dopravy a přepravy, serióznost je pro naši firmu prvním krokem k dobré spolupráci. Naše firma vyniká znalostí dopravního trhu. Pro naše zákazníky máme připraveny služby vnitrostátní dopravy.

Kontaktní údaje:

Ludvíkov 15
79326 (u Vrbna pod Pradědem)

 
E-mail: busvasut@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeněk Jelínek

Naše firma se zabývá především poskytováním služeb spojených s autodopravou. Naše služby stavíme na znalostech z oboru dopravy. Naše firma je známá svou velkou ochotou a pečlivostí. V rychlosti nám jiné společnosti mohou jen obtížně konkurovat. Naše serióznost vás osloví. Jsme jedni z nejlepších v zajištění přepravy na cestovní zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Evžen Dostál - Sport-turist-bus

Naše firma se zabývá profesionální autodopravou. Pokud hledáte kvalitu v oblasti dopravy a přepravy, využijte našich služeb. Znalost je naše deviza. Ochotu ocení každý, kdo s námi spolupracuje. Sjednejte si u nás také služby v oblasti autobusové dopravy. Naše firma se zaměřuje na autobusovou dopravu. Díky naší profesionalitě a kvalitě nabízených služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy máme řadu spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Szkipala - Zájezdoví a najímaní dopravci

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Zajišťujeme mimo jiné i silniční přepravu a dopravu. Klademe důraz především na znalost dané problematiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Jsme zárukou spolehlivosti a kvality služeb spojených s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Moťka- Autobusový dopravce

Jsme profesionální společnost zabývající se autodopravou. Díky naší serióznosti budete z našich služeb nadšení. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti silniční přepravy. Provozujeme bezpečnou autobusovou dopravu. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti autobusové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku