Nepřehlédněte

Auto-Němec, s.r.o.Letovice

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Spolehněte se na profesionalitu a ochotu našich zaměstnanců. Nabízíme kvalitní a opravdu seriózní přístup k vašim požadavkům, který oceníte. Využijte u nás služeb v oblasti autobusové dopravy pro jakýkoli počet cestujících. Naše autobusová firma Vás dopraví kamkoliv. Jsme odborníci v mezinárodní dopravě. Vnitrostátní doprava, kterou zaručeně oceníte.

Kontaktní údaje:

Havírenská 969/1
67961 Letovice

Telefon: +420516475837
E-mail: auto.nemec@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Šustek, autobusová doprava

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší společnosti. Zabýváme se poskytováním služeb silniční přepravy pro řešení vašich potřeb. Je pro nás důležitá rychlost. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy. Sjednejte si u nás také služby autobusové dopravy a přepravy. V rámci našeho portfolia služeb nabízíme pro zákazníky mezinárodní dopravu a přepravu. Máme široké zkušenosti v oboru vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Holešovský- Zájezdoví a najímaní dopravce

Zkušenost a spolehlivost našich zaměstnanců v rámci autodopravy umožňuje realizovat dopravní služby dle přání zákazníka. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autobusovou přepravu. Na naši mezinárodní přepravu se můžete spolehnout. Na kvalitu našich služeb zaměřených na oblast vnitrostátní dopravy a přepravy máme nekompromisní požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bedřich Hliněnský, autobusová a osobní doprava

Využijte komfort služeb naší firmy, která provozuje autodopravu. Každý klient je pro nás důležitý a zaslouží si kvalitu. V rámci našich služeb ručíme za kvalitu, přesnost a rychlost. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Zajistíme Vám kvalitní osobní dopravu. Snažíme se být spolehlivým partnerem ve službách mezinárodní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ČAD Blansko, a.s.

Zabezpečujeme autodopravu profesionálními řidiči. Zajišťujeme rychlý a bezpečný způsob dopravy a přepravy. Pracujeme kvalitně, rychle a spolehlivě. Zajistíme Vám služby autobusové dopravy a přepravy. V rámci naší společnosti poskytujeme také služby nákladní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku