Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Beachklub Praha PankrácPraha, Krč

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Naše tréninky využívá mnoho spokojených klientů. Zajišťujeme firemní, soukromé i veřejné akce. Pro milovníky sportu se u nás nachází hřiště pro různé druhy sportu.

Kontaktní údaje:

Horáčkova 1100/14
14000 Praha, Krč

 
Telefon: +420724337967, +420776841117
E-mail: info@beachklub.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Beachvolley Odolena Voda

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Věnujeme se sportovním službám. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AVL - Mizuno Amatérská Volejbalová Liga

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aero Odolena Voda

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Košík Praha lO

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku