Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

VK ProstějovProstějov

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Zaručíme vám kvalitní služby v oblasti sportu. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží.

Kontaktní údaje:

Za Kosteleckou 51
79601 Prostějov

 
Telefon: +420582402539, +420582402505
E-mail: peter_goga@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Volejbal Vyškov

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Provozujeme maloobchod s jedinečným sportovním zbožím. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Našich sportovních služeb využívá mnoho zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volejbalový klub Vrbátky

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Přesvědčte se o spokojenosti zákazníků v našem velkoobchodě na vlastní kůži. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Vítovice, o.s.

Zabýváme se vším okolo sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Poskytujeme nadstandardní sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Elán

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Originální sportovní kousky nakoupíte v našem velkoobchodu. Jsme odborníky v maloobchodním prodeji sportovního zboží. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku