Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SK Relax Habří, o.s.Habří

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. V našem velkoobchodu nakoupí celá rodina.

Kontaktní údaje:

1
37384 Habří

 
Telefon: +420774444657
E-mail: kytka@rekingbau.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Jiskra Týn nad Vltavou

Zabýváme se vším okolo sportu. Nabízíme prodej sportovního zboží. Zajišťujeme velkoobchod s bohatým výběrem kvalitního sportovního zboží. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Specializujeme se také na komplexní poskytování služeb na sportovních soustředěních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volejbalový klub EGE České Budějovice

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Nabízíme prodej sportovního zboží. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Pořádáme různé sportovní akce a soutěže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Staré Hodějovice

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Zajišťujeme různé sportovní služby. Určitě si vyberete z naší nabídky sportovního maloobchodního zboží. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Volejbalový sportovní klub Český Krumlov

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Přesvědčte se o spokojenosti zákazníků v našem velkoobchodě na vlastní kůži. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku