Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Marek Mikulka, masáže a pedikůraBrno

Nabízíme vám sortiment kvalitních služeb pro péči o celé tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. S naší pedikúrou budete spokojeni. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Odborně vám provedeme například zábal.

Kontaktní údaje:

Dominikánské náměstí 187/5
60200 Brno

 
Telefon: +420542210100
E-mail: info@nohyvnebi.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Petr Vojtěch

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. I vy si zamilujete naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Relaxační studio Soňa Danková,

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Poskytujeme lymfodrenáž. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Radomíra Adámková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Marková

Naše firma pro vás zajišťuje kvalitní služby z oblasti péče o krásu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku