Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Renata Havlíková, Pilates studio HavlíkBrno

Naše firma se specializuje na nabídku služeb určených pro péči o krásu. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky.

Kontaktní údaje:

Gajdošova 7
61500 Brno

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Radomíra Adámková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kamila Švédová, masážní salon

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Naše masáže vás dostanou do pohody. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů. Odborně vám provedeme například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Petr Vojtěch

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. I vy si zamilujete naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štěpán Bronec, masérské služby

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku