Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivona ŽampováBrno

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. V našem maloobchodu si vyberete ze širokého sortimentu výrobků pro péči o tělo. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Poskytujeme masáže.

Kontaktní údaje:

Blatnická 4212/6
62800 Brno

 
Telefon: +420777818047

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Jana Marková

Naše firma pro vás zajišťuje kvalitní služby z oblasti péče o krásu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

POSTAVA NA MÍRU - Studio Šárky Kašpárkové

U nás najdete ucelený sortiment služeb určených pro péči o vaše tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Naše masáže vás dostanou do pohody. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky. Odborně vám pomůžeme s formováním postavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Relaxační studio Soňa Danková,

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Poskytujeme lymfodrenáž. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Iveta Kleknerová, kosmetický salon

Nabízíme kvalitní přípravky v oblasti péče o zdraví. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte kompletní nabídky služeb našeho kadeřnictví. I vy oceníte naše masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku