Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jitka Křenková, klasické a reflexní masážeBrno

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. U nás vám zajistíme také prodejní služby. Přijďte k nám na skvělé masáže. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají. Poskytujeme komplexní péči v oblasti reflexních masáží.

Kontaktní údaje:

Provazníkova 890/40
61300 Brno

 
E-mail: masaze.provaznikova@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kamila Švédová, masážní salon

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Naše masáže vás dostanou do pohody. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů. Odborně vám provedeme například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Srnec, masáže

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Provádíme také profesionální masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech. Zabýváme se baňkováním. Poskytujeme kvalitní provedení Dornovy metody za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Relaxační studio Soňa Danková,

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Poskytujeme lymfodrenáž. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Marková

Naše firma pro vás zajišťuje kvalitní služby z oblasti péče o krásu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku