Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jitka Křenková, klasické a reflexní masážeBrno

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. U nás vám zajistíme také prodejní služby. Přijďte k nám na skvělé masáže. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají. Poskytujeme komplexní péči v oblasti reflexních masáží.

Kontaktní údaje:

Provazníkova 890/40
61300 Brno

 
E-mail: masaze.provaznikova@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Jana Marková

Naše firma pro vás zajišťuje kvalitní služby z oblasti péče o krásu. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štefan Mikuláš, thajské masáže

Objednejte si u nás komplexní služby pro péči o celé tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. Nabízíme masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štěpán Bronec, masérské služby

Rádi vám nabídneme kvalitní péči o vaše zdraví. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Radomíra Adámková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku