Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jaroslav TihlaříkBrno

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Naší specializací jsou masáže.

Kontaktní údaje:

Foltýnova 1023/8
63500 Brno

 
E-mail: j.tihlarik@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

POSTAVA NA MÍRU - Studio Šárky Kašpárkové

U nás najdete ucelený sortiment služeb určených pro péči o vaše tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Naše masáže vás dostanou do pohody. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky. Odborně vám pomůžeme s formováním postavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Petr Vojtěch

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. I vy si zamilujete naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kamila Švédová, masážní salon

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Naše masáže vás dostanou do pohody. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů. Odborně vám provedeme například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Relaxační studio Soňa Danková,

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Poskytujeme lymfodrenáž. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku