Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Renáta Gazaňová, Masáže BorůvkaBrno

Naše firma poskytuje profesionální služby zejména pro péči o vaši krásu. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Zabýváme se také prodejem sortimentu péče o tělo. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Kontaktní údaje:

U Hřiště 17
62500 Brno

 
E-mail: masazeboruvka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Petr Vojtěch

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. I vy si zamilujete naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štefan Mikuláš, thajské masáže

Objednejte si u nás komplexní služby pro péči o celé tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. Nabízíme masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

POSTAVA NA MÍRU - Studio Šárky Kašpárkové

U nás najdete ucelený sortiment služeb určených pro péči o vaše tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Naše masáže vás dostanou do pohody. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky. Odborně vám pomůžeme s formováním postavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Srnec, masáže

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Provádíme také profesionální masáže. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech. Zabýváme se baňkováním. Poskytujeme kvalitní provedení Dornovy metody za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku