Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Hana TyčováPardubice-Zelené Předměstí

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky.

Kontaktní údaje:

Staňkova 1345
53002 Pardubice-Zelené Předměstí

 
Telefon: +420466653095

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr.Eva Popová, diabetolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. U nás můžete využít také službu poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Petr Umlauf - Diabetologická ordinace

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se budete cítit příjemně. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Křížová-diabetolog

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Hradec - Diabetologická ordinace

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku