Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Design & Vývoj, s.r.o.Dalovice

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Kontaktní údaje:

Dalovice 52
29301 Dalovice

 
Telefon: +420326722551
E-mail: info@volke.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Řepařský institut, spol. s r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Pečlivost je součástí všech našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jan Novák CSc. - DETA

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lukáš Baloun, zkušební a výzkumný ústav

Jsme instituce, která se věnuje vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Richard Regazzo, CSc. R+R NDT

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Pečlivost naší práce je zaručena. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. V naší výzkumné instituci se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku