Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Petr Ptáček psychologická poradnaPraha

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Nebojte se konzultace s námi. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči.

Kontaktní údaje:

Svídnická 509/8
18100 Praha

 
E-mail: ptacek@fss.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Danuše Mládková - Dam

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Josef Lízner, psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Rádi vám poskytneme konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku