Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Tománek PsychologPraha

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Přijďte si k nám sjednat i zdravotnické poradenství. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností.

Kontaktní údaje:

U vozovny 590/6
10800 Praha

 
E-mail: tomanekpraha@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Hana Frýdová, speciální psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší psychologické poradně se vám budou věnovat zkušení psychologové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Renata Mimochodková, psycholog

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku