Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Panajota Domínová, psycholožkaPraha

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce.

Kontaktní údaje:

Janského 2233/57
15500 Praha

 
E-mail: dominova.jota@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Veronika Čermáková, psycholog

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Golden Age CZ, s.r.o.

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Garantujeme vám individuální přístup. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku