Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Diana KořenováPraha

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči.

Kontaktní údaje:

Vinohradská 2343/144
13000 Praha

 
Telefon: +420272732121
E-mail: kontakt@diana-psycho.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Hana Frýdová, speciální psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší psychologické poradně se vám budou věnovat zkušení psychologové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Veronika Čermáková, psycholog

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Golden Age CZ, s.r.o.

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Garantujeme vám individuální přístup. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku