Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Ladislava Lažová, psychologPraha

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče.

Kontaktní údaje:

Křejpského 1501/12
14900 Praha

 
E-mail: ladislava.lazova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Josef Lízner, psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Rádi vám poskytneme konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Golden Age CZ, s.r.o.

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Garantujeme vám individuální přístup. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku