Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Danuše Mládková - DamPraha

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Kontaktní údaje:

Ravennská 580
10900 Praha

 
E-mail: agdam@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Ladislava Lažová, psycholog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Josef Lízner, psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Rádi vám poskytneme konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Ulšmíd - Psychologické a psychiatrické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku