Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnostiPraha

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči.

Kontaktní údaje:

Nad Královskou oborou 101/3
17000 Praha

 
Telefon: +420723976920
E-mail: ela.srankova@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Renata Mimochodková, psycholog

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Veronika Čermáková, psycholog

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Danuše Mládková - Dam

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku