Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Golden Age CZ, s.r.o.Praha

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Garantujeme vám individuální přístup. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Evropská 676/152
16000 Praha

 
Telefon: +420281019285

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Josef Lízner, psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Rádi vám poskytneme konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Renata Mimochodková, psycholog

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Psychiatrická ambulance

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku