Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Veronika Čermáková, psychologPraha

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení.

Kontaktní údaje:

Muchova 222/7
16000 Praha

 
Telefon: +420233321555
E-mail: cermakov@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Ulšmíd - Psychologické a psychiatrické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Renata Mimochodková, psycholog

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Ladislava Lažová, psycholog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku