Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GOODWILL - vyšší odborná školaFrýdek-Místek, Frýdek

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní.

Kontaktní údaje:

Prokopa Holého 400
73801 Frýdek-Místek, Frýdek

 
Telefon: +420558633822, +420558622859
E-mail: vosgood@vos-goodwill.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Provádíme seriozní vzdělávání. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, obecně prospěšná společnost

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Ke svým klientům přistupujeme seriozně. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku