Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Zdeněk Kvasnička - Psychiatrická ambulanceVeselí nad Moravou

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace.

Kontaktní údaje:

U polikliniky 1289
69801 Veselí nad Moravou

 
Telefon: +420518323718

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavlína Doležalová - psychiatrie

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Magdalena Hradílková- Psychologické a psychiatrické ordinace

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Zuzana Vaňková - psychiatrická ambulance

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jiří Střelec- Psychologické a psychiatrické ordinace

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. U nás je vždy příjemné prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku