Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František Ulšmíd - Psychologické a psychiatrické ordinacePraha

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici.

Kontaktní údaje:

Rabasova 1081/1
14000 Praha

 
Telefon: +420241490309
E-mail: ulsmid.eap@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Hana Frýdová, speciální psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší psychologické poradně se vám budou věnovat zkušení psychologové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Veronika Čermáková, psycholog

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Danuše Mládková - Dam

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku