Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Psychiatrická ambulancePraha

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Kontaktní údaje:

Nad Ondřejovem 890/36
14000 Praha

 
E-mail: ruzickaterapie@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Vladimír Pohl, psychoterapeut

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Ulšmíd - Psychologické a psychiatrické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Josef Lízner, psycholog

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Rádi vám poskytneme konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku