Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavlína Doležalová - psychiatrieHodonín

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství.

Kontaktní údaje:

Havlíčkova 3
69501 Hodonín

 
Telefon: +420518353080
E-mail: psychiatrie.hodonin@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Vladislav Urubek - psychiatrická ambulance

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Sidónia Králíková - psycholog

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Mária Vlčková - psycholog

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Užijte si u nás individuální přístup. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Dagmar Stehlíková, psychologické a psychiatrické ordinace

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku