Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Mária Vlčková - psychologHodonín

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Užijte si u nás individuální přístup. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci.

Kontaktní údaje:

Národní třída 1959/90
69501 Hodonín

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Marie Jandová-Psychologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. U nás se budete cítit příjemně. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Sidónia Králíková - psycholog

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavlína Doležalová - psychiatrie

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Vladislav Urubek - psychiatrická ambulance

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku