Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AHOL - Vyšší odborná škola o.p.s.Ostrava, Zábřeh

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Petruškova 2780/4
70030 Ostrava, Zábřeh

 
Telefon: +420597582675, +420724331877, +420597582678, +420597582676
E-mail: aholvos@ahol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Provádíme seriozní vzdělávání. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava - Mariánské Hory

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Naším cílem je předávání znalostí. Garantujeme seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GOODWILL - vyšší odborná škola

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Vysoká škola technicko - ekonomického směru poskytuje bakalářské, magisterské i doktorské studium na 7 fakultách a ve dvou univerzitních studijních programech v prezenční i kombinované formě. Univerzita nabízí zázemí nejen svým studentům a zaměstnancům, ale nabízí své služby i veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku