Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Irena KlimkováNáchod

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Naše logopedy mohou navštívit i dospělí.

Kontaktní údaje:

Němcové 738
54701 Náchod

 
Telefon: +420491421890

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Miroslava Sahulová - logopedie

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Naše logopedy mohou navštívit i dospělí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Alena Peprná

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. U nás můžete využít také službu poradenství. Naši logopedové vám pomohou navrátit vaše sebevědomí trpící kvůli vadě řeči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PaedDr. Jitka Tučková - logopedie

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Poskytujeme logopedické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Věra Kejdanová

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku