Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola Kroměříž, s.r.o.Kroměříž

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání.

Kontaktní údaje:

Tovačovského 337/9
76701 Kroměříž

 
Telefon: +420573343942, +420573343942
E-mail: kromeriz@spos.cz, spos@spos.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Naše poradenství vás nezklame. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Zabýváme se ekonomikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku