Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Miroslava Čmochová,logopedieOdry

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Nevystavujte své děti šikaně a dopřejte jim péči našeho logopeda.

Kontaktní údaje:

sídliště Míru 958/1
74235 Odry

 
Telefon: +420556933711

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PaedDr. Magdalena Odstrčilová

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PaedDr. Eva Křížová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Provozujeme také logopedickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Ludmila Kavanová,logopedie

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Dagmar Václavíková - Logopedická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Rádi vám poskytneme konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku