Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PaedDr. Eva KřížováOpava-Předměstí

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Provozujeme také logopedickou ordinaci.

Kontaktní údaje:

Elišky Krásnohorské 2543/8
74601 Opava-Předměstí

 
Telefon: +420553717708

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mgr. Hana Siwková

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Ludmila Kavanová,logopedie

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Alena Ptáčková, logopedie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Miroslava Čmochová,logopedie

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Nevystavujte své děti šikaně a dopřejte jim péči našeho logopeda..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku